Sianożęty to zachodniopomorska wieś letniskowa należąca do gminy Ustronie Morskie. W tej pięknej nadmorskiej miejscowości znajdziemy wszystko to, o czym marzy każdy chcący spędzić wakacje, urlop lub  weekend. Ciekawostką Sianożęt jest chroniony Krajobraz Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, a letnie kąpielisko w Sianożętach przyciąga swoim niezwykłym urokiem. Bez problemu można wypożyczyć sprzęt plażowy, którego nie musimy brać domu, a to z kolei oznacza mniejszą ilość bagaży.

Bliskie okolice Sianożęt to pełna gama atrakcji. Atutem tej niezwykłej miejscowości jest dostosowana do potrzeb każdego turysty komunikacja, którą możemy zwiedzać piękne okolice, a nasz samochód pozostawić na strzeżonym parkingu, nie mając problemu z parkowaniem. Ruszając na wycieczkę po bliskich okolicach, zarówno pięknych jak i ciekawych, każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, co będzie ciekawym przeżyciem, a także milo spędzonym czasem. Park miniatur i kolejek w pobliskim Dziwnowie, zauroczy nas nie tylko pięknym krajobrazem, ale również replikami wagonów kolejowych i lokomotyw. Parowozy zaś oddają pełny urok poprzez puszczanie dymu zdającego się być naturalnym, o czym przekonamy się przejażdżką po kilkumetrowej trasie lokomotywą. Po drodze naszej wycieczki napotkamy miniaturowe dworce, mosty i wiele innych ciekawych obiektów. Park miniatur i kolejek w Dziwnowie charakteryzuje się soczystą zielenią i czystym powietrzem. Oprócz atrakcji czekających na nas w tym pięknym miejscu, przewodnik opowie ciekawą historię o latarniach morskich, a także przybliży specyfikę pracy latarnika. W kawiarence znajdującej się na terenie parku, będziemy mogli wypić smaczną kawę oraz zjeść pyszne desery w postaci gofra lub lodów. Spośród wielu atrakcji czekających na nas w Sianożętach, park dziwnowski oferuje ich mnóstwo zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych turystów. Wakacje z parkiem w Dziwnowie będą inspiracją, by w przyszłym roku powrócić w te pełne uroku miejsca. Oprócz odpoczynku, zwiedzimy piękne miejsca, poznamy ciekawą historię związaną z latarniami morskimi. Pełną radość zapewni nam przejażdżka kolejką, a parowóz odda uroki swojego przeznaczenia.

Zachodniopomorska wieś Sianożęty oraz gmina i okolice – to ciekawe miejsca, które zauroczą nas pięknem. Ceny za pobyt w ośrodku wypoczynkowym są dostępne dla każdego. Zarezerwujmy więc noclegi spośród tych jakie maja Sianożęty i wybierzmy się tam na urlop. Szeroki wachlarz możliwości noclegowych sprawia, że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>