Rowy jest to miejscowość leżąca na pomorzu gdańskim na zachód od Słowińskiego Parku Narodowego i słynnych ruchomych wydm unikalnych na skale Polski. Jest to wieś licząca sobie niecałe 400 mieszkańców i będąca wioską rybacką, która obecnie jest wsią o walorach turystycznych, gdzie ilość gości każdego roku rośnie. Duża część z nas szukając wypoczynku na wakacje szuka miejscowości, w której będzie miała szanse wypocząć i jednocześnie nie wydać zbyt dużej ilości gotówki. Wieś ta nie posiada standardowych atrakcji, jednak wciąż jest to miejscowość nadmorska, gdzie można się bardzo dobrze bawić i jednocześnie nie wydawać pieniędzy na zbyteczne rzeczy nie będące nam do niczego potrzebne.

Rowy są miejscowością przeznaczoną dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Idealnym sposobem na relaks jest pływanie w morzu, które sprawia, że wszystkie partie naszych mięśni pracują. Jednocześnie nasze ciało utrzymuje odpowiednią dla nas temperaturę i nie traci wartościowych mikroelementów razem z potem. Jeżeli znudzi nam się pływanie możemy również spróbować porannych przebieżek po plaży, które są naprawdę odprężające i dają ulgę od codziennych problemów. Dla osób kochających biegać i będących w tej miejscowości w lipcu jest przygotowany specjalny  10 milowy bieg „Szlakiem Zwiniętych Torów”.

Jeżeli mamy zamiar letnią porą nocować w Rowach, musimy najpierw sprawdzić całościowo, jak wygląda sytuacja z hotelami, jakie ceny oferują, jakie ulgi możemy otrzymać, na jaki okres opłaca się wynająć pokój hotelowy i jaki hotel wybrać. Abyśmy umiejętnie sprawdzili oferty najlepszych hoteli możemy skorzystać z porównywarek cen dostępnych na stronach o hotelach i noclegach, to pozwoli nam lepiej sprawdzić wybraną ofertę. Hotele tutaj oferują ceny od progu 100 zł do 300 za noc, jednak próg ten ulega zmianie w zależności od daty w jakiej chcemy wynająć pokój oraz na ile osób chcemy go wynająć. Podczas wyjazdu nad morze musimy pamiętać o nie pakowaniu zbyt dużej ilości rzeczy, ponieważ niepotrzebnie będą one nam sprawiać kłopot w transporcie. Część rzeczy lepiej kupić na miejscu niż wozić je ze sobą. Pływając w morzu musimy zachować szczególną uwagę, ponieważ nieodpowiedzialne zachowanie może przyczynić się do faktu powstania nieszczęścia.

One thought on “Letnią porą w Rowach

  1. My zwykle dużo wcześniej rezerwujemy sobie nocleg, lubimy nocować w różnych miejscach, dlatego zawsze wybieramy inny miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>